Misja i wizja
firmy

Misją firmy jest tworzenie wyspecjalizowanej struktury pracowników dyspozycyjnych w obszarze realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej, zarówno w sferze projektowania jak i wykonawstwa.
 
Wiemy jak działają struktury rynku budowlanego, a dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu, poruszamy się swobodnie w obszarach działalności podmiotów z nami współpracujących. Nasz zespół rozumie, że dla Inwestorów najważniejsze znaczenie ma nie tylko jakość i terminowość przy realizacji zleceń, ale równie istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo i pewność współpracy z renomowanym partnerem.

Stale dążymy do maksymalizacji korzyści naszych klientów przy jednoczesnej racjonalizacji nakładów.
 
Największy potencjał firmy stanowią liczące kilkadziesiąt osób, wysoko wykwalifikowane kadry i załogi montażowe na które składają się:
 
 • 20
  inżynierów
  z pełnym zakresem uprawnień
 • 70
  pracowników
  ogólnobudowlanych 50 przeszkolonych w systemie Astron
 • 12
  pracowników
  administracji biurowej
Piotr Skalski
Nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz długoletnie relacje ze sprawdzonymi partnerami pozwalają nam na samodzielne realizowanie przedsięwzięć bez względu na ich skalę.

Realizujemy inwestycje z własnych środków na zasadzie deweloperskiej, na terenie całego kraju, czego przykładem jest:
 
Centrum Logistyczne T.C. Dębica w Tarnowie o powierzchni 46 000 m2 z możliwością dalszej rozbudowy,
Centrum Logistyczne Skalski Logistic Park pod Wrocławiem o powierzchni ok.34 000 m2, z możliwością rozbudowy do 200 000 m2 pod wynajem,
Centrum Logistyczne w Podgrodziu k/Dębicy o powierzchni ok. 30 000 m2 pod wynajem.
+48 12 297 29 00