Hale stalowe
system blachownicowy

Jesteśmy dostawcą hal stalowych w systemie ASTRON dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązania techniczne o najwyższym światowym standardzie.

ASTRON jest wiodącą firmą w produkcji stalowych hal w Europie z 35 letnim doświadczeniem w produkcji hal stalowych z przeznaczeniem pod budynki przemysłowe i usługowe. Ponad 22 mln metrów kwadratowych wzniesionych obiektów stanowią najlepszą rekomendację, a zdolności produkcyjne szacowane na 70 hal tygodniowo dają wyobrażenie o potencjale firmy.

System ASTRON umożliwia indywidualne traktowanie każdego projektu, co w połączeniu z modułową technologią, pozwala niemal dowolnie kształtować architekturę i rozmiary obiektów. Ich rozpiętość wewnętrzna bez podpór może liczyć nawet 100 metrów!

Proponowane przez nas budynki mogą łączyć w sobie tradycyjną technologię budowlaną (cegła, drewno, beton itp.) o charakterze dekoracyjnym z nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi walory użytkowe obiektu.

Konstrukcje stalowe składają się ze słupów i dźwigarów wykonanych z profili spawanych lub gorącowalcowanych oraz płatwi i szyn z ocynkowanych profili zimnogiętych.

Z uwagi na charakter konstrukcji, nie powstają miejsca gdzie mogłyby się gromadzić zanieczyszczenia, które doprowadzają do potencjalnych ognisk korozji jak w przypadku konstrukcji kratownicowej.

Blachownice są  ekonomicznym rozwiązaniem. Przy blachownicach możemy uzyskać większą kubaturę użytkową hali,  co daje większą przestrzeń w kalenicy budynku oraz  większą swobodę w zagospodarowywaniu wnętrza hali.

Nowoczesność rozwiązań przejawia się też dbałością o środowisko, czego przykładem jest szerokie stosowanie połączeń śrubowych zamiast spawań, jak również malowanie konstrukcji tylko przy zastosowaniu farb wodnych.

Hale w systemie ASTRON podlegają procesowi recyclingu budynku. Powyższa technologia umożliwia przeniesienie obiektu w inne miejsce.

Zalety konstrukcji stalowej:
  • niewiele słupów
  • większa wolna przestrzeń
  • niższe budynki dzięki zastosowaniu zintegrowanych belek
  • 3-wymiarowe projektowanie
  • szybki i łatwy montaż dzięki zastosowaniu połączeń śrubowych
  • dowolność w organizacji przestrzeni użytkowej
  • optymalna wysokość w świetle - dokonała adaptacja do różnych zastosowań
  • ciekawy wygląd architektoniczny.
+48 12 297 29 00